VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5.05.2024

• W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby WSD naszej diecezji.
  • We wtorek, 7 maja, w parafii konkatedralnej uroczystości związane z 50 – leciem intronizacji obrazu MB Łaskawej o godz. 17.00.
    • Doroczny odpust ku czci MB Łaskawej.
  • W środę, 8 maja, przypada uroczystość patrona Polski, św. Stanisława, biskupa i męczennika.
    • Trwajmy na modlitwie za naszą Ojczyznę.
    • Odpust w parafii św. Stanisława w Lubaczowie, suma o 12.
  • W piątek rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • W następną niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
    • Ofiary w tym dniu składane na tacę będą przeznaczone na nasze inwestycje parafialne.
  • Zarząd Klubu Seniora wspólnie z Ks. Proboszczem pragną poinformować, że tradycyjnie od 13 maja będą wznowione comiesięczne, do października, pielgrzymki na nabożeństwo fatimskie do Nowin Horynieckich.
    • Najbliższy wyjazd busem 13 maja /poniedziałek/ o godz. 16.00 z parkingu przed Domem Kultury.
      • Odpłatność za wyjazd będzie regulowana na bieżąco.
    • O kolejnych wyjazdach będziemy przypominać w każdą niedzielę poprzedzającą 13 każdego miesiąca.
  • Dziękuję za uprzątnięcie dekoracji świątecznych:
    • Halinie Antosz, Danucie Mamczura, Barbarze Oleszyckiej i Ryszardowi Antonik.
      • Składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  • W mijającym tygodniu naszą świątynie sprzątali:
    • Sylwia Tabaczek, Bogdan Skowroński.
    • Dziękuję za tę pracę i poświęcony czas – „Bóg zapłać”.
    • Następne sprzątanie w sobotę o godz. 9.00.
  • Msze św.: poniedziałek – 18.00; wtorek – 16.00; środa – 18.00; czwartek – 18.00; piątek – 18.00; sobota – 18.00; niedziela – 8.00, 9.30, 11.00.