WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 12.05.2024

• Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (po ostatniej Mszy św. figurę Zmartwychwstałego odnosi się do zakrystii).
    • Ofiary w dniu dzisiejszym składane na tacę są przeznaczone na nasze inwestycje parafialne.
    • W Nowinach Horynieckich –  Powiatowy Dzień Strażaka.
      • Msza św.o godz. 14.30.
    • Dalszy ciąg uroczystości w Horyńcu,w Parku Zdrojowym od godz.16.00.
  • Jutro, 13 maja, wyrusza, comiesięczna do października, organizowana  wspólnie z Zarządem Klubu Seniora, pielgrzymka na nabożeństwo fatimskie do Nowin Horynieckich.
    • Wyjazd busem o godz. 16.00 z parkingu przed Domem Kultury.
      • Odpłatność za wyjazd będzie regulowana na bieżąco.
  • We wtorek, 14 maja, święto Świętego Macieja Apostoła.
  • W czwartek, 16 maja, przypada święto Świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski.
    • W niedzielę, 19 maja, w parafii Basznia, doroczny odpust ku czci św. Andrzeja Boboli.
      • Suma odpustowa o godz. 12.00.
  • Za tydzień, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się Okres Wielkanocny.
    • W Załużu Gminny Dzień Strażaka,
      • Msza św. o godz. 15.00.
  • W mijającym tygodniu naszą świątynie sprzątali:
    • Małgorzata Kudyba, Anna Dobko, Jan Antonik.
    • Dziękuję za tę pracę i poświęcony czas – „Bóg zapłać”.
    • Następne sprzątanie w sobotę o godz. 9.00, zapraszam rodzinę Państwa Młodych z sobotniego ślubu.
  • Msze św.: poniedziałek – 7.00; wtorek – 18.00; środa – 18.00; czwartek – 18.00; piątek – 18.00; sobota – 14.00, 18.00; niedziela – 8.00, 9.30, 11.00.