WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 29.05.2022

• Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (po ostatniej Mszy św. figurę Zmartwychwstałego odnosi się do zakrystii). W naszej parafii dziś uroczysta I Komunia dzieci klas III na Mszy św. o godz. 10.
  • Chcę podziękować rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dary ołtarza, którymi są: obrusy na ołtarze, kredencję i pod Tabernakulum.
  • We wtorek, 31 maja, przypada liturgiczne święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. W Sanktuarium w Krasnobrodzie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Chorych.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca. Do chorych udam się w piątek, od godz.9.
  • W sobotę, 4 czerwca, w Katedrze w Zamościu o godz. 10.00 święcenia prezbiteratu.
  • Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się Okres Wielkanocny.
  • W tym tygodniu naszą świątynię sprzątali: rodzice dzieci przystępujących do I Kominii św. Następne sprzątanie kościoła  w sobotę, o godz. 9.00, zapraszam kolejne osoby z kolejki.
  • Tygodniki katolickie: „Niedziela” (8 zł) i „Gość Niedzielny” (8 zł), miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) są u ministrantów – zachęcam do  lektury.
  • Msze św.: poniedziałek – 18.00, 18.30; wtorek – 18.00; środa – 18.00; czwartek – 18.00; piątek – 18.00; sobota – 18.00, 18.30; niedziela – 8.00, 9.30, 11.00.