XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.11.2023

• Dzisiaj obchodzimy ustanowiony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich.
    • Do puszki składamy ofiary na „Pomoc  Kościołowi w Potrzebie”
  • W środę, 22 listopada, w dniu patronki muzyki kościelnej, św. Cecylii, pamiętamy w modlitwie o tych, którzy muzyką i śpiewem posługują w naszej parafii.
  • Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.
    • Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
    • W Zamościu Diecezjalny Dzień Młodzieży.
  • Za tydzień w niedzielę, 26 listopada taca na potrzeby WSD naszej Diecezji.
  • Modlimy się w modlitwie wspominkowej:
    • dzisiaj za zmarłych z rejonu św. Floriana, za tydzień za zmarłych z Zakącia.
  • Taca z ubiegłej niedzieli, inwestycyjna, wyniosła 1404,51 zł.
    • Ofiarodawcom składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  • W zakrystii są do nabycia:
    • kalendarze Katolickiego Radia Zamość na 2024 rok – 10 zł.
  • W tym tygodniu kościół sprzątali:
    • Marek Chomyszyn, Waldemar Kornaga, Mirosław Winiarz.
    • Dziękuję za tę pracę i poświęcony czas – „Bóg zapłać”.
    • Następne sprzątanie w sobotę o godz. 9, zapraszam kolejne osoby z kolejki.
    • W przyszłą sobotę zapraszam mieszkańców Zakącia na godz. 9, do posprzątania placu kościelnego.
  • Tygodniki katolickie: „Niedziela” (10 zł) i „Gość Niedzielny” (8 zł), miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) są u ministrantów – zachęcam do  lektury.
  • Msze św.: poniedziałek – 16.00; wtorek – 16.00; środa –16.00; czwartek – 16.00; piątek – 16.00; sobota – 16.00; niedziela – 8.00, 9.30, 11.00.
  • W mijającym tygodniu do wieczności odeszła nasza parafianka + Zofia Tymiec, pogrzeb w poniedziałek, godz. 13.00 Msza św..
    • Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu…